Spolupracujte s námi !


Nabízíme spolupráci bytovým a interiérovým designérům a interiérovým studiím v oblasti textilních dekorací - dekorace oken a stínící techniky, změn a faceliftů sedacího nábytku, stolních dekorací a aranžmá, dekorací lůžka a doplňků.

Dekoria je značkou kvality a značkou silného evropského výrobce textilních dekorací vysoké jakosti. Naší výhodou je výrobní systém, který řídí realizaci zakázky od objednání až po její expedici. Znamená to, že veškeré výrobky, u kterých je možnost volby látky, jsou šity až na zakázku, tj. po jejich objednání a jsou tak vyráběny přesně podle pokynů zákazníka. Máme k dispozici moderní strojní vybavení s počítačovým řízením, což zabezpečí vysokou kvalitu a opakovatelnost výroby. Ve výrobě je zaměstnáno více než 250 osob, máme vlastní výrobní objekt na ploše 7300 m2.

Naše vize spolupráce je v komplexní, víceoborové nabídce vybavení nebo změny interiérů, od projektu k realizaci.

Máme také připravenu databázi textur látek ve formátu CAD, naše látky jsou většinou ze Španělska, jsou vždy rozděleny v kolekcích, které jsou barevně i stylisticky komplementární a navzájem se doplňují, proto vytváření kontrastů a zvýraznění v interiéru je tak jednoduché - bez rizika nevhodnosti volby kombinací ! Látky jsou k dispozici zákazníkům během několika dní, na centrálním skladě máme více jak 450 druhů látek.

Máme službu vzorky látek, kdy zájemcům jsou tyto zasílány zdarma. Látky se však obměňují a proto vzorky látek nemají příliš dlouhou platnost, vždy je třeba se orientovat podle aktuální nabídky.

Při opakovaných realizacích je pak možnost poskytnutí slevy pro realizační firmy a dodavatele interiérů.

Neváhejte nás kontaktovat !

Těšíme se na spolupráci

Vaše
Dekoria-style.cz

copyright © Dekoria hotele, všechna autorská práva vyhrazena

web design: www.corsario.pl