O firmě:


Dekoria je obchodní značkou firmy Franc-Textil Sp. z o.o.


Franc-Textil je jednou z největších a nejmodernějších výrobních firem v Evropě pro šití textilních bytových
a hotelových dekorací.

Šijeme zároveň pro řadu textilních firme v Evropě. Největší důraz klademe na vysokou kvalitu našich výrobků, krátké doby realizace a podporu našim zákazníkům. Díky více než 20-letým zkušenostem jsme specialisty a špičkou v tomto oboru.

Máme zaveden komplexní výrobní systém, která dává k realizaci zakázky až po jejich objednání.
Znamená to, že veškeré výrobky, u kterých je možnost volby látky, jsou šity až na zakázku, tj. po jejich objednání a jsou tak vyráběny až podle pokynů zákazníka. Ve výrobě je zaměstnáno více než 250 osob, máme vlastní výrobní objekt na ploše 7.300 m2. Máme k dispozici moderní strojní vybavení s počítačovým řízením, což zajišťuje vysokou kvalitu a opakovatelnost výroby. Zároveň jsou tak dohledatelné rozměry a provedení v případě opakování výroby nebo šití nových verzí dříve dodaných výrobků.

Naší hlavní výhodou v nabídce pro trh HORECA je fakt, že díky bohatému strojnímu vybavení můžeme v krátkém čase realizovat zakázky i pro velké hotelové objekty se zárukou 100% opakovatelnosti výroby.


Díky největší nabídce látek, které jsou ihned k dispozici, můžete obměňovat Váš interiér jak podle realizované akce, tak například podle ročního období !

copyright © Dekoria hotele, všechna autorská práva vyhrazena

web design: www.corsario.pl